2049/7581
Karel Appel (f. Amsterdam 1921, d. Zürich 2006)
Uden titel. Sign. Appel 71, 10/110. Litografi i farver. Bladstørrelse 71×101.
Papiret er gulnet. Undersøgt i ramme.
CoBrA, 1. december 2020
Vurdering
Hammerslag