12039/174
Knud Edsberg (f. København 1911, d. Holmstrup 2003)
Mænd med køer og heste. Sign. Edsberg. Olie på lærred. 40×50. Indrammet.
Kunst, antikviteter & design, 24. september 2020
Vurdering
Hammerslag