2115/166
Litografisk sten, omkring 1900, med landskabsmotiver på den ene side og juleklip-motiv på den anden side. 43×33×4,5.
Almindelig alders- og brugsrelateret slitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 12. april 2021
Vurdering
Hammerslag