2115/1298
“Agenda Cover” af turkis læder med hvide syninger og to indvendige lommer. 2007. H. 13 x B. 9 x D. 1 cm.
Original æske medfølger.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker på læderet udvendigt. Alle mål er cirkamål.
Smykker og Fashion, 14. april 2021
Vurdering
Hammerslag