2115/​1298

Hermès

“Agenda Cover” af turkis læder med hvide syninger og to indvendige lommer. 2007. H. 13 x B. 9 x D. 1 cm.

Original æske medfølger.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker på læderet udvendigt. Alle mål er cirkamål.

Smykker og Fashion, 14. april 2021

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag