12137/​14

Walasse Ting (f. Shanghai 1929, d. New York 2010)

Litografisk udstillingsplakat. Tryksign. Galerie Maeght. 71,5×50,2 cm. Uindrammet.

Kunst, antikviteter & design, 16. september 2021

Vur­dering

1.000 DKK

Hammerslag

600 DKK

600 DKK
550 DKK
500 DKK