12137/14
Walasse Ting (f. Shanghai 1929, d. New York 2010)
Litografisk udstillingsplakat. Tryksign. Galerie Maeght. 71,5×50,2 cm. Uindrammet.
Kunst, antikviteter & design, 16. september 2021
Vurdering
Hammerslag