2022/​134

Et par vognlygter af sortmalet metal. 19. årh.s slutning. H. 65. (2)

Fremstår med alders- og brugsslitage. Afskalninger.

Ældre malerier, møbler og varia, 25. maj 2020

Vur­dering

1.500–2.000 DKK

Hammerslag