2022/134
Et par vognlygter af sortmalet metal. 19. årh.s slutning. H. 65. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Afskalninger.
Ældre malerier, møbler og varia, 25. maj 2020
Vurdering
Hammerslag