2024/829
Hans Oldau Krull (f. Svendborg 1952)
Komposition fra serien “Dream boat”. Sign. H. Krull, 08. Mixed media på litografi. 98×140.
Moderne kunst og design, 9. juni 2020
Vurdering
Hammerslag
14 bud