2415/23
Et par svenske såkaldte 'Sulla' armstole af bemalet træ. Gustaviansk stil, 20. årh. (2)
Ridser og mærker. Brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 8. april 2024
Vurdering
Hammerslag