12023/​12

Malakitring af 14 kt. guld prydet med udskåret malakit. Str. 53.

Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.

Kunst, antikviteter & design, 4. juni 2020

Smykker ▸ Ringe

Vur­dering

800–1.000 DKK

Hammerslag

420 DKK

420 DKK
400 DKK