2131/101
Stor engelsk vitrineskab af mahogni, overdel med fire glasdøre med sprosser, bag hvilke justerbare hylder, undersel med fire døre. George III stil, 20. årh. H. 218. B. 207. D. 38.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Nøgle medfølger.
Ældre malerier, møbler og varia, 2. august 2021
Vurdering
Hammerslag