2437/​2034

Cartier

Tank Française af guld og stål. Ref. 2384. Quartz værk. Cartier lænke af guld og stål med skjult foldespænde. Omkreds ca. 18 cm. B. 20 mm. 2000'erne.

Boks og papirer medfølger.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Mangler batteri.

I Aarhus
Vur­dering

10.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?