2437/2034
Tank Française af guld og stål. Ref. 2384. Quartz værk. Cartier lænke af guld og stål med skjult foldespænde. Omkreds ca. 18 cm. B. 20 mm. 2000'erne.
Boks og papirer medfølger.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Mangler batteri.
Armbåndsure, 11. september 2024
Vurdering
Hammerslag
11 bud