12104/​158

Italiensk kommode af nøddetræ. Rokoko form, 20. årh. H. 74. B. 79. D. 39.

Alm. brugsslitage.

Kunst, antikviteter & design, 28. januar 2021

Vur­dering

800 DKK

Hammerslag