12104/158
Italiensk kommode af nøddetræ. Rokoko form, 20. årh. H. 74. B. 79. D. 39.
Alm. brugsslitage.
Kunst, antikviteter & design, 28. januar 2021
Vurdering
Hammerslag
Alm. brugsslitage.