2442/​339

Signeret Qum helsilke Qum tæppe. Medaljondesign. Flot kvalitet. Signeret: Ghoum Kashizadeh. Ca. 900.000 kn. pr. m2. 20. årh.s slutning. 205×143.

ene ende med slidte frynser, anden ende med bred forvævning og stykvis defekter/brud på forvævning.

Fra i Glostrup
Vur­dering

8.000–10.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

Levering i USA fra 1.460 DKK forudsat den endelige pris ikke overstiger 50.000 DKK