2016/531
Preben Hornung (f. Valby 1919, d. Frederiksberg 1989)
“Stil leben”. Sign. monogram og sign. på bagsiden Hornung 1980 med titel. Olie på lærred. 37×43
God stand.
Moderne kunst og design, 14. april 2020
Vurdering
Hammerslag