1626/1657
Maskintelegraf af messing. Mærket Swan, Hunter & Wigham Richardson. 20. årh. H. 49.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Varia, 30. juni 2016
Vurdering
Hammerslag
19 bud