1247/​1549

Kaffeservice af sølv bestående af kaffekande med hank og lågknop af komposit materiale, samt ej tilhørende sukkerskål og flødekande og lille bakke. Cohr, 20. årh. Vægt 585 gr. (4)

Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.

Varia, 22. november 2012

Vur­dering

5.000 DKK

Hammerslag

2.500 DKK

2.500 DKK