2448/​666

Otto H. Svensson (f. Holbæk 1917, d. 2004)

Komposition. 1958. Sign. Otto H. Svensson med datering på bagsiden. Olie på lærred. 73×90.

Større krakeleringer. Større afskalning i højre side samt flere mindre afskalninger.

Vur­dering

4.000 DKK

Hammerslag

4.000 DKK

17 bud

969992 (Autobud) 4.000 DKK
942905 4.000 DKK
969992 (Autobud) 3.800 DKK
942905 3.600 DKK
969992 (Autobud) 3.400 DKK
942905 3.200 DKK
969992 (Autobud) 3.000 DKK
942905 2.900 DKK
969992 (Autobud) 2.800 DKK
942905 2.700 DKK
969992 2.600 DKK
942905 2.500 DKK
956030 2.400 DKK
942905 2.300 DKK
956030 2.200 DKK
942905 2.100 DKK
956030 2.000 DKK