2143/20
Rundt cafébord med stel af støbejern i form af reb med kvaster, plade af hvidlig kalksten. 20. årh. H. 77. Diam. 71.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Plade med mindre afslag.
Ældre malerier, møbler og varia, 25. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag