2125/7090
Anefigur, udskåret patineret træ, talrige perlekæder. Bariba, Nord Nigeria. H. 31.
Proveniens: Ex. Gammel dansk privatsamling.
Tribal art, 27. juni 2021
Vurdering
Hammerslag
Tribal art, 27. juni 2021