2437/​119

Koreansk kommode af poleret træ med håndtag af messing, front med skuffer og døre indlagt med rodtræ. 20. årh.s første halvdel. H. 93. B. 99. D. 44.

Ridser og mærker. Brugsslitage. Nøgle og lås medfølger.

I Lyngby
Vur­dering

6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

924668 1.000 DKK