2032/1297
Fire kæder med dupsko til Toftegaard låsesystem. L. 40–135 cm. (4)
Proveniens: Guldsmed Traudel Toftegaard.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Kæderne er kompatible med Lynggaard låsesystem.
Smykker, 5. august 2020
Vurdering
Hammerslag
24 bud