2419/346
Kaffeservice af sølv, bestående af kaffekande, kande, sukkerskål og flødekande. Cohr, 20. årh.s midte. Vægt ca. 1275 g. H. 8–25,5. (4)
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 6. maj 2024
Vurdering
Hammerslag