2417/747
Ubekendt kunstner
Buste. Usign. Stemplet med bronzestøber mærke L. Rasmussen. Bronze. H. inkl base 32.
Original patina.
Moderne kunst og design, 23. april 2024
Vurdering
Hammerslag