1821/1678
Buddha af forgyldt bronze, stående på firdelt trone. Thailand. 20. årh. H. 62,5.
Vipper. Revne på sokkel. Fremstår med alders- og brugsslitage.
Varia, 24. maj 2018
Vurdering
Hammerslag
22 bud