12103/28
Kuglepen samt stiftblyant af sort resin med forgyldte detaljer. Model Meisterstück. L. ca. 14.
Ingen mangler. Brugt men velholdt.
Kunst, antikviteter & design, 21. januar 2021
Vurdering
Hammerslag
24 bud