2232/544
Michael Kvium (f. Horsens 1955)
Komposition. Sign. Kvium, 21. Akvarel på papir. Bladstørrelse 16×24,5.
Undersøgt i ramme. Intet at bemærke.
Moderne kunst og design, 9. august 2022
Vurdering
Hammerslag
18 bud