1721/1553
Georg Jensen (d. 1935)
10 årsskeer af forgyldt sterlingsølv med emaljearbejde. Bestående af årgangene 1971–1980. (10)
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Varia, 25. maj 2017
Vurdering
Hammerslag