2017/596
Albert Bertelsen (f. Vejle 1921, d. sst. 2019)
Bondegård. Sign. Albert Bertelsen 73, 83/100 og Symaskinekomposition. Sign. Albert Bertelsen 80, EA. Litografier i farver. Bladstørrelser 54×73 og 56×76. (2)
God stand.
Moderne kunst og design, 21. april 2020
Vurdering
Hammerslag