1846/708
Per Kirkeby (f. København 1938, d. sst. 2018)
Komposition. Sign. PK 85, 108/150. Litografi i farver. Bladstørrelse 63×44.
Litteratur: Wivel nr. 40.
Intet at bemærke. Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 13. november 2018
Vurdering
Hammerslag