2148/1365
“GG Kingsnake Compact Wallert” pung af brunt monogram kanvas med sølvfarvede beslag, lommer, fire kortpladser og et møntrum og sort læderfor. H. 9,5 x B. 11 x D. 1 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Lidt ridser på læder. Alle mål er cirkamål.
Smykker og Fashion, 1. december 2021
Vurdering
Hammerslag