2432/​913

Rainer Daumiller

Fire armstole af massiv fyr. Udført 1970'erne hos Hirtshals Savværk. (4)

Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker. Nuanceforskel. Pletter på flet.

I Lyngby
Vur­dering

3.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

910329 1.500 DKK