2417/168
Signeret Mashad tæppe, Persien. Klassisk design med skjoldformet medaljon. 20. årh. 320×247
delvis slidte frynser.
Ældre malerier, møbler og varia, 22. april 2024
Vurdering
Hammerslag
14 bud