2027/711
Poul Henningsen (f. Ordrup 1894, d. Hillerød 1967)
Brugsslitage. Ridser og mærker. Gulnede skærme. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Moderne kunst og design, 30. juni 2020
Vurdering
Hammerslag
16 bud