12118/96
Henrik Pryds Beck (f. København 1946)
Komposition. Sign. Henrik Pryds Beck 90. Litografi i farver nr. 80/100. Bladmål 69×49. Uindrammet.
Kunst, antikviteter & design, 6. maj 2021
Vurdering
Hammerslag