12104/109
Hugh Finch Williams (f. Essex 1904, d. 2002)
“Femme deshabillet”. Olie på lærred. Sign. samt dateret 1981. 60,5×91. Uindrammet.
Nogle mindre afskalninger.
Kunst, antikviteter & design, 28. januar 2021
Vurdering
Hammerslag