903/630
Jean Rustin (f. Frankrig 1928)
“Entre chien et loup”. Sign. på bagsiden Jean Rustin, 1985. Olie på lærred. 130×195. Uindrammet.
Proveniens: Galleri De Vuyst, Lokeren, Belgien.
Malerier, skulpturer, grafik, 29. september 2021
Vurdering
Hammerslag