2022/​65

Svensk kommode af blå og hvidmalet træ, plade af imiteret sten. Gustaviansk form, 20. årh. og senere. H. 80. B. 90. D. 47.

Ridser og mærker. Brugsslitage. Nøgle medfølger.

Ældre malerier, møbler og varia, 25. maj 2020

Vur­dering

10.000 DKK

Hammerslag

9.000 DKK
8.500 DKK
8.000 DKK
7.500 DKK
7.000 DKK
6.500 DKK
6.000 DKK