12141/​161

Tizian, efter, 20. årh.

Pige med frugtfad. Usign. Olie på lærred. Rammemål 108×87. Indrammet.

Originalen hænger på Gemäldegalerie i Berlin.

Kunst, antikviteter & design, 14. oktober 2021

Vur­dering

800–1.000 DKK

Hammerslag