12141/161
Tizian, efter, 20. årh.
Pige med frugtfad. Usign. Olie på lærred. Rammemål 108×87. Indrammet.
Originalen hænger på Gemäldegalerie i Berlin.
Kunst, antikviteter & design, 14. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag