2436/​644

Nina Kleivan (f. Oslo 1960)

“Den nære orient”, 1993. Sign. og dateret på bagsiden. Olie på lærred. 140×110.

Talrige krakeleringer.

I Lyngby
Vur­dering

6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?