2003/545
Arne L. Hansen (f. København 1921, d. Espergærde 2009)
Horisontlinie, Grenen, Skagen. Sign. ALH. Olie på træ. Bemalet på alle seks sider. L. 75 B. 11
Original stand. Enkelte afslag på kanter.
Moderne kunst og design, 14. januar 2020
Vurdering
Hammerslag
15 bud