2432/269
Carl Fischer (f. Vejle 1887, d. København 1962)
Opstilling med en blomst i krukke. Sign. Carl Fischer. Olie på træ. 31,5×22,5.
Enkelte meget minimale overfladiske ridser.
Ældre malerier, møbler og varia, 5. august 2024
Vurdering
Hammerslag
20 bud