2425/​29

Kinesisk/indonesisk vitrineskab rigt udskåret hardwood, gennembrudt galleri over to glasdøre bag hvilke justerbare hylder, underdel med to paneldøre. 19. årh.s slutning. H. 214. B. 110. D. 45.

Ridser og mærker. Brugsslitage.

Vur­dering

8.000–10.000 DKK

Hammerslag