2010/841
Dansk design
Et sæt på tre væglamper af messing, hvidlakeret metal og akryl. H. 14. B. 26. D. 13. (3)
Stand
Brugsslitage. Nogle ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Auktion
Moderne kunst og design, 3. marts 2020
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
2 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|