921/85
C. F. Aagaard (f. Odense 1833, d. København 1895)
Udsigt over Møns Klint med Sommerspiret på en sommerdag. Usigneret. Olie på lærred. 78×104.
Ældre malerier, 10. juni 2024
Vurdering
Hammerslag