850/624
Skovbund med nyudsprungne forårsblomster. Sign. Olga. Olie på lærred. 38×45.
Få, minimale afskalninger samt krakeleringer. Områder med tyndere farvelag.
Malerier, 10. december 2008
Vurdering
Hammerslag
12 bud