1821/1634
Ubekendt maler, 20. årh.
Landskab med stråtækt hus og figurer. Olie på porcelæn. 32×44 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Varia, 24. maj 2018
Vurdering
Hammerslag