2420/714
Peter Rothmeier Ravn (f. 1955)
“This Is How I Move On”, 2012. Sign. med titel og datering på bagsiden. Olie på lærred. 60×80. Uindrammet.
Mindre håndteringsmærker. Herudover original stand.
Moderne kunst og design, 14. maj 2024
Vurdering
Hammerslag
14 bud