1725/172
Axel Bülow (, dansk maler, 20. årh.)
Marine med sejlskibe. Sign. A. Bülow. Olie på lærred. 46×82.
Behov for let overfladerensning. Enkelte overfladeridser.
Ældre malerier og møbler, 19. juni 2017
Vurdering
Hammerslag